" مجمع سالیانه هیئت شنای استان فارس " سال 95

  • نوشته شده توسط 

به گزارش مداحی فرد رئیس هیئت شنا،شیرجه و واترپلوی استان فارس جلسه مجمع سالیانه هیئت شنای فارس با حضور آقایان منصور سپهری ریاست . . .

جهت مشاهده عکسهای مجمع سالیانه کلیک نمائید.

به گزارش مداحی فرد رئیس هیئت شنا،شیرجه و واترپلوی استان فارس جلسه مجمع سالیانه هیئت شنای فارس با حضور آقایان منصور سپهری ریاست هیئت رئیسه و عباس دبیری ، حاج محمدعلی دهقانیان،غلامعلی صلاح ،رسول خسروی و سرکار خانم فروزنده زرآور اعضاء هیئت رئیسه و آقای سید اسلام موسوی معاونت محترم ورزشی  اداره کل ورزش و جوانان استان فارس به همراه روسا و نوابین هیئت شنای شهرستان های استان فارس : عوضعلی صلح طلب از فسا ،سید محسن علوی و زینب همتی از کازرون ،علی کنعانی و لیلا ابوالحسنی از آباده ، فریدون افسر و مریم حقایقی از جهرم، حسن رنجبر و طاهره کاظمی از مرودشت ، محمدخدامی اقلید،یونس معصومی و فاطمه رضائی از داراب ، جواد غلامی و سیده زهره موسوی از لامرد، طیبه جعفریان از گراش ، احسان دیده بان از سپیدان ، محمدنور ضیائی و سمانه منفرد از خنج ، نصراله کشاورز  از فیروز آباد ، رحیم نظری خرم بید،صفاشهر ،و رسول خسروی رئیس امور شهرستانهای استان فارس و سرکار خانم زهره اختیاری نائب رئیس هیئت شنای شیراز. جلسه با تلاوتی چند از  آیات قرآن کریم و سرود جمهوری اسلامی ایران شروع گردید و در ابتدا آقای مداحی فرد پس از تبریک سال نو و تولد مولای متقیان حضرت علی (ع) و قدردانی و تشکر از زحمات مسئولین هیئت های شنای شهرستانهای استان فارس در سال 94 و مراتب تجلیل از چهار هیئت برتر برای میزبانی و برگزاری مسابقات لیگ استانی سال 94 توسط جناب آقای موسوی معاونت محترم  اداره کل ورزش و جوانان استان فارس و ریاست هیئت رئیسه شنای فارس جناب آقای منصور سپهری انجام گردید.

مسائل مطرح شده در جلسه مزبور  عبارتند از :

بحث  و تبادل نظردر ارتباط با چگونگی برنامه ریزی جهت نخبه پروری و استعدادیابی در شهرستانهای استان
تعامل و همکاری با بخشهای خصوصی توسط هیئت شنای شهرستانها.
چگونگی مهار کردن هزینه ها و کنترل اولویت های مالی در سال 95. که به عنوان  سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل می باشد.
تلاش و گفتگو با مسئولین بلند پایه اداره ورزش و جوانان استان فارس جهت کمک و در اختیار گذاشتن سانس استخر جهت تمرینات شنا،شیرجه و واترپلوی تیم منتخب شهرستان.
گفتگو در ارتباط با بند جدید بخشنامه واگذاری اماکن ورزشی طبق ماده 88 و ایجاد فضای مناسب جهت در اختیار گذاشتن مجموعه های ورزشی
چگونگی برگزاری مسابقات شنا، شیرجه و واترپلو در مناسبتهای مختلف در طول سال.
چگونگی برگزاری کلاسهای توجیهی و مربیگری درجه 3 و درجه 2 آقایان و بانوان زیر نظر هیئت شنای استان فارس.
برگزاری کلاسها و روند نخبه پروری- استعدادیابی و کلینیک های آموزشی شنا.

در پایان سوالات مطرح شده توسط روسای شهرستانها از هیئت رئیسه و نماینده محترم اداره کل ورزش و جوانان استان فارس:

آقای سپهری ریاست هیئت رئیسه شنای فارس عنوان نمود:استخرهای خصوصی شنا می بایست ساعاتی را در اختیار هیئت شنای استان فارس و شیراز بگذارد وتأئیدیه  مجموعه های آبی میبایست توسط هیئت های شنا و نجات غریق انجام پذیرد.
سرکار خانم زرآور نائب رئیس هیئت شنای فارس در ارتباط با همدلی بیشتر بین مسئولین هیئت ها و ارتباط قوی و شرکت مسئولین هیئت ها و مربیان در جلسات هم اندیشی که از طرف هیئت  برگزار میگردد و هم چنین در ارتباط با شرکت تیم های شنای شهرستانها در مسابقات استانی-لیگ و جشنواره ها تأکیدنمودن و روند هیئت های شهرستانهای روبه رشد را عنوان کردند.
آقای افسر در ارتباط با بازسازی استخر جهرم نکاتی را با معاونت محترم اداره کل ورزش و جوانان استان عنوان نمودند.
آقای غلامی در ارتباط با چگونگی برنامه ریزی تمرینی تیم لامرد و نیز موارد فنی که در استخر در حال ساخت لامرد می بایست رعایت گردد و عمق بندی استاندارد آن سوالاتی را مطرح که از طرف مسئولین راهنمائی های لازم  انجام گردید.
آقای دیده بان  هیئت شنای  سپیدان از هیئت شنای استان فارس ومدیریت محترم اداره محترم ورزش و جوانان سپیدان جناب آقای احمدپور به خاطر حمایت های ایشان از هیئت شنا وهمچنین  تشکر از سرکار خانم نام آور بابت زحمات ایشان در بخش نائب رئیسی و تیم داری و برنامه ریزی جهت تمرینات شناگران  تیم شنای بانوان سپیدان تشکر و قدردانی کردند.
آقای معصومی از داراب در ارتباط با نحوه ارائه پروانه فعالیت استخرها در شهرستانها و متعهد کردن آنها جهت تیم داری و کمک به هیئت های شنا ی شهرستانها بحث و تبادل نظر کردن.
آقای علوی از کازرون : با عنوان اینکه می بایست فعالیتهائی از طرف وزارت ورزش مصوب شود که هیئت های ورزشی بتوانند درآمدزائی نموده و در بخش آموزش ابتدائی و آموزشهای پایه نیز وارد گردند، چرا که می توانند طبق استاندارد های اصلی و پایه گزار ورزش قهرمانی و حرفه ای باشند و نیز هیئت ها جهت هزینه های جاری اهرمهای مالی داشته باشند.
آقای کنعانی از آباده با عنوان اینکه قوانین حاکم بر ادارات و سازمانهای دولتی گاهاً با قوانین ادارات کل ورزشی هیئت هاهم خوانی ندارد و سعی شود تا هماهنگی بیشتری بین قوانین اداره های دولتی با وزارت ورزش بیشتر گردد.

هیت شنا، شیرجه و واترپلوی استان فارس

بازگشت به بالا