دور نهایی مسابقات جام خلیج فارس

  • نوشته شده توسط 

قهرمانی باشگاه یادگار امام(ره) در لیگ شنای شیراز

مسابقات قهرمانی شنا ی پسران زیر 14 سال شیراز جام خلیج فارس ، با شرکت 7 تیم (200 شناگر) در رده های سنی زیر 8 سال، 9 و 10 سال، 11 و 12 سال و همچنین 13 و 14 سال پس از 4 هفته رقابت  نزدیک و فشرده به اتمام رسید. دور چهارم و پایانی  مسابقات در استخر زیبای مخابرات با کیفیت بسیار مطلوب انجام گرفت و در پایان تیم استخر یادگار امام (ره)  با برنامه ریزی خوب مدیریت این باشگاه در ایجاد پایگاه قهرمانی واستفاده از مربیان مجرب آقایان طلوعی و همت یار و همچنین درخشش شناگران زیر 8 سال این استخر توانست با  مجموع 1041 امتیاز قهرمان این دوره از مسابقات گردد و تیم های با انگیزه و سخت کوش عقاب با مربیگری آقای مرسانی و آزادی با مربیگری آقای رضا جمشیدی پس از رقابتی نزدیک با تیم یادگار امام ، بلاخره کورس قهرمانی را واگذار و با کسب  965 و 940  امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند. لازم به ذکر است، این 3 تیم و 4 تیم برتر شهرستانی (2 تیم برتر شمال استان و2 تیم برتر جنوب ) می بایست خود را جهت شرکت در مسابقات لیگ برتر که در اسفند ماه امسال در استخر بین المللی انقلاب برگزار می گردد، آماده نمایند  در این دور از مسابقات تیمهای شایسته و خوب احسان با مربیگری آقای فاطمی ، مخابرات با مربیگری آقای فرشید حقیقی وند ، انقلاب با مربیگری آقای سپاهی و بعثت با مربیگری آقای حسن زاده در جایگاههای بعدی قرار گرفتند و از حضور در لیگ برتر استان جا ماندند.  بر این اساس این نفرات عناوین اول تا ششم را تا پایان هفته سوم  مسابقات در گروههای سنی مختلف به  خود اختصاص دادند.

 

نفرات برتر گروه سنی 8 و زیر 8 سال

1- رضاکمالی مقدم از استخرعقاب مقام اول با 115 امتیاز

2 - آیدین لوا ازاستخرانقلاب مقام اول با 114 امتیاز

3- ارشیا حسینی از استخر یادگار امام با 92 امتیاز

 4- بنیامین  بانشی از استخر یادگار امام  با 91امتیاز

5- محمد مهدی خداپرست از استخر یادگار امام با 86امتیاز

6- متین کاظمی از استخر یادگار امام  با 84 امتیاز

 

نفرات برتر گروه سنی 10 -9 سال

1- پارسا  فلامکی از استخر احسان با 129 امتیاز

2- ارشیا  همت یار از استخر بعثت با 119 امتیاز

 3- امیرکسری جهانمیری از استخر مخابرات با 108 امتیاز

3- عرفان کرمی از استخر یادگار امام با 104 امتیاز

5- آروین بهبود از استخر عقاب با 101 امتیاز

6- احسان رحیمی از استخر عقاب با 89 امتیاز

 

نفرات برتر گروه سنی 12-11 سال

1-  ارشیا  زارع از استخر  آزادی با 142 امتیاز

2-  امیرحسین  ماهر از استخر  یادگار امام با 122 امتیاز

3- سید محمد حسینی  از استخر مخابرات  با 119  امتیاز

4- امیرعباس جوینده از استخر  بعثت با  101 امتیاز

5-  امیر رضا  عابدی از استخر احسان با  92 امتیاز

6-  آرش سیاوش پور از استخر یادگارامام با 82 امتیاز

 

نفرات برتر گروه سنی 14-13 سال

1-  پارسا حکمت از استخر  آزادی با 141 امتیاز

2- محمد مهدی ملازم از استخر  مخابرات با  128 امتیاز

3-  امیر سالار سلطانی از استخر  عقاب با  113  امتیاز

4-  متین تاجیک زاده از استخر  بعثت با 103  امتیاز

5- حمید رضا تابع از استخر  انقلاب با  99 امتیاز

6- آروین  صارمی از استخر  یادگار امام با  93 امتیاز

بازگشت به بالا