گزارش مسابقات لیگ واترپلو بانوان باشگاههای کشور " جام خلیج فارس "

  • نوشته شده توسط 

در تاریخ 28 و 29 بهمن ماه مسابقات مرحله دوم و پایانی لیگ واترپلو بانوان باشگاه های کشور رده سنی بالای 15 سال تحت عنوان جام خلیج فارس در استخر قهر

این مسابقات به مدت دو روز و با سه تیم برتر مرحله قبل در استخر قهرمانی آزادی تهران انجام شد تا تکلیف قهرمان این فصل رقابت ها مشخص شود.

پس از پایان مسابقات تیم موج ایرانیان قهرمان مسابقات شد و تیم فارس در رده دوم و نائب قهرمان همچنین تیم نفت آبادان به مقام سوم رسید.

مرحله نخست این رقابت ها با حضور هفت تیم، چهارم تا ششم آذر 1394 در شهر شیراز بسیار نفس گیر پیگیری شد، در پایان، زنجانی ها با پنج پیروزی از شش بازی بالاتر از موج ایرانیان و فارس ایستادند و صدرنشین دور نخست مسابقات لقب گرفتند. موج ایرانیان هم مانند زنجان پنج پیروزی و یک تساوی بدست آورد، اما به دلیل تفاضل گل کمتر دوم شد و فارس در رده سوم قرار گرفت.

تیم واترپلو بانوان فارس تاریخ 27 بهمن وارد ورزشگاه آزادی شده پس از استراحت در خوابگاه جلسه فنی داوران در شب 27 انجام شد، مسابقه اول تیم فارس با تیم تهران 28 بهمن بود که تیم تهران به پیروزی رسید. مسابقه فارس و آبادان در تاریخ 29 بهمن انجام شد و تیم فارس به پیروزی رسید پس از مراسم اختتامیه و اهداء مدال با حضور خانم ورنوس تیم فارس راهی شیراز شد و در صبح جمعه 30 بهمن ماه کاروان ورزشی واترپلو سالم به شیراز بازگشت.

نام بازیکنان و کادر فنی تیم فارس به شرح زیر می باشد:

آیدا سعدونی ، صدف زحمتکش، نیلوفر سخندانی، فروغ احمدی، فاطمه برایی، هانیه صفار شیرازی، سارا زارعی، المیرا نوح پیشه، فرانه بیگی، مریم اعلایی، فاطمه ساریخانی، ثمین روحی بخش، ارغوان اختیاری، پرنیا قربانی، مهرآفرین خرم دل

مربی تیم: خانم شهرزاد کشتکار

داور تیم: خانم نگار جوانمردی

سرپرست تیم: خانم سارا روئین

بازگشت به بالا