دور سوم مسابقات لیگ شنای جام خلیج فارس

  • نوشته شده توسط 

 

رقابت نزدیک تیم ها در دور سوم مسابقات لیگ شنای جام خلیج فارس

هفته سوم  مسابقات پسران زیر 14 سال شیراز، جمعه  بیست و هشتم آذر ماه به میزبانی استخر عقاب  برگزار گردید و در پایان تیم استخر یادگار امام (ره)  با مجموع 765 امتیاز پیشتاز و استخرهای عقاب و آزادی به ترتیب با 694 و 681 امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند و تیمهای احسان، مخابرات، انقلاب و بعثت نیز با امتیازهای نزدیک در تعقیب تیم های پیشتاز قرار دارند. با توجه به حضور فقط 3 تیم اول به مسابقات  لیگ برتر استان فارس و نزدیک بودن امتیازات 7 تیم شرکت کننده تا پایان دور سوم، پیش بینی می شود که رقابت در دور چهارم و پایانی که در استخر مخابرات انجام می گردد حساس واز اهمیت ویژه ای برخوردار گردد. از نکات مهم این دوره از مسابقات حضور سرمربی تیم شنای کشورمان  آقای عباسعلی کشتکار جهت شناسایی شناگران برتر در این دور از مسابقات بود که در این هفته شناگران در مواد انفرادی  کرال سینه و پروانه و همچنین  50*4 آزاد تیمی در 4رده های سنی با هم به رقابت پرداختند. بر این اساس این نفرات عناوین اول تا ششم را تا پایان هفته سوم  مسابقات در گروههای سنی مختلف به  خود اختصاص دادند.

 

 

نفرات برتر گروه سنی 8 و زیر 8 سال

1- آیدین لوا ازاستخرانقلاب مقام اول با 98 امتیاز

2 - رضاکمالی مقدم از استخرعقاب مقام اول با 97 امتیاز

3- ارشیا حسینی از استخر یادگار امام با 81 امتیاز

 4- بنیامین  بانشی از استخر یادگار امام  با 77 امتیاز

5- متین کاظمی از استخر یادگار امام  با 74 امتیاز

5- محمد مهدی خداپرست از استخر یادگار امام با 74 امتیاز

 

 

نفرات برتر گروه سنی 10 -9 سال

1- پارسا  فلامکی از استخر احسان با 96امتیاز

2- ارشیا  همت یار از استخر بعثت با 86 امتیاز

 3-عرفان کرمی از استخر یادگار امام با 78 امتیاز

3- امیرکسری جهانمیری از استخر مخابرات با 78 امتیاز

5- آروین بهبود از استخر عقاب با 76 امتیاز

6- علی گل پیچ زاده از استخر آزادی با 66 امتیاز

نفرات برتر گروه سنی 12-11 سال

1-  ارشیا  زارع از استخر  آزادی با 106 امتیاز

2-  امیرحسین  ماهر از استخر  یادگار امام با 90  امتیاز

3- سید محمد حسینی  از استخر مخابرات با 89  امتیاز

4- امیرعباس جوینده از استخر  بعثت با 74 امتیاز

4- امیر رضا  عابدی از استخر احسان با 74 امتیاز

6-  سينا   جمالي فر از استخر یادگارامام با 63 امتیاز

نفرات برتر گروه سنی 14-13 سال

1-  پارسا حکمت از استخر  آزادی با 105 امتیاز

2- محمد مهدی ملازم از استخر  مخابرات با 96 امتیاز

3-  امیر سالار سلطانی از استخر  عقاب با 85  امتیاز

4-  متین تاجیک زاده از استخر  بعثت با 79  امتیاز

5- حمید رضا تابع از استخر  انقلاب با 72 امتیاز                               

6- آروین  صارمی از استخر  یادگار امام با 71 امتیاز                                                                                                                   

بازگشت به بالا