مسابقات لیگ جام خلیج فارس شهرستانهای جنوب

  • نوشته شده توسط 

مسابقات لیگ جام خلیج فارس شهرستانهای جنوب با قهرمانی تیم های فسا ، لارستان و گراش به ترتیب به مقام های اول، دوم و سوم دست یافتند.

مسابقات قهرمانی شنا ی پسران جام خلیج فارس  در منطقه جنوب استان فارس که با شرکت 5 تیم و با حضور160  شناگر بعد از 2 هفته  پایان یافت و تیم پرتوان و پرمهره شهرستان فسا با کسب 935 امتیاز به مقام قهرمانی دست یافت . در مسابقات لیگ جنوب، رقابت ها  در رده های سنی زیر 8 سال، 9 و 10 سال، 11 و 12 سال و 13و 14 سال همچنین بالای 15 سال انجام گرفت و در پایان دور دوم تیم شهرستان فسا بالاتر از دیگر تیمها به مقام قهرمانی دست یافت و با دیگر تیمهای راه یافته به لیگ که 2 تیم از منطقه شمال و 3  تیم از لیگ شیراز می باشند برای قهرمانی در لیگ برتر با هم  به رقابت بپردازند. دور دوم و پایانی مسابقات لیگ جنوب به میزبانی شهرستان فسا و با کیفیت بسیار مطلوب انجام در ادامه این رقابت ها شهرستانهای لار و گراش پس از رقابتی نزدیک  و دیدنی با یکدیگر بلاخره تیم شنای با انگیزه و سخت کوش لارستان با کسب  841 به مقام دوم دست یافت تا بتواند به عنوان تیم دوم جواز حضور در لیگ برتر را به دست آورد و تیم شایسته گراش علی رغم کسب 773 امتیاز از حضور در دور پایانی باز ماند . لازم به ذکر است  2 تیم خوب شهرستانی یعنی استهبان و فیروزآباد به ترتیب 646 و 399 کسب کردند و به مقام چهارم و پنجم این رقابت ها دست پیدا کردند. بر این اساس این نفرات عناوین اول تا ششم را در گروههای سنی مختلف به  خود اختصاص دادند.

نفرات برتر گروه سنی 8 و زیر 8 سال منطقه جنوب

1- سید کامران نقوی از استهبان، با 61 امتیاز مقام اول  

2 – امیر حسین آسایش ازاستهبان با 60 امتیاز مقام دوم 

3- محمد غلامی از شهرستان فسا با 53 امتیاز مقام سوم  

 4- محمدمهدی عزیزی از شهرستان استهبان با 47امتیاز مقام چهارم  

5- علی نوری از شهرستان لار با 46 امتیاز مقام پنجم  

6- پوریا غلامحسین نژاد از شهرستان لار با 45 امتیاز مقام ششم

نفرات برتر گروه سنی 10 -9 سال منطقه جنوب

1- علیرضا شکفته از شهرستان لار ، با 70 امتیاز مقام اول  

2 – مهدی فیروزی از شهرستان فسا، با 63 امتیاز مقام دوم

2- احمد رضا سلیمان زاده از شهرستان فسا، با 63 امتیاز مقام دوم

 4- پویا قهرمانی از شهرستان فسا، با 56امتیاز مقام چهارم

5- سید مانی ثابت قدم از شهرستان فسا، با 41 امتیاز مقام پنجم

6- علیرضا عزیزی از شهرستان فسا، با 41 امتیاز مقام پنجم

 

نفرات برتر گروه سنی 12-11 سال منطقه جنوب

1- پویا قهرمانی از شهرستان فسا ، با 72 امتیاز مقام اول  

2 – شایان کاظمی از شهرستان لار، با  63 امتیاز مقام دوم

2- رضا صادقی از شهرستان فسا، با 51 امتیاز مقام سوم

 4- حسین ساتکین از شهرستان لار، با 50امتیاز مقام چهارم

5- رضا گلخنی از شهرستان لار، با 42 امتیاز مقام پنجم

5- مهدی صادق فرد شهرستان گراش، با 42 امتیاز مقام پنجم

 

نفرات برتر گروه سنی 14-13 سال منطقه جنوب

1- نیما صادقی از شهرستان فسا ، با 65 امتیاز مقام اول  

2 – محمد حسین صلح طلب از شهرستان فسا، با 57 امتیاز مقام دوم

2- مهدی باقری از شهرستان فسا، با 54 امتیاز مقام سوم

 4- محمدحسن حسین زاده از شهرستان فسا، با 51امتیاز مقام چهارم

5- امیر حسین محمد خانی از شهرستان فسا، با 50 امتیاز مقام پنجم

6- صابر خرم نیا از شهرستان لار، با 47 امتیاز مقام پنجم

نفرات برتر گروه سنی بالای 15 سال منطقه جنوب

1- علی رفعت  از شهرستان لارستان ، با 58 امتیاز مقام اول  

2 – محمد صادق عسکری از شهرستان فیروآباد، با  53امتیاز مقام دوم

2- ابوذر اسمعیلی  از شهرستان گراش، با 44 امتیاز مقام سوم

 4- امیر خوش خلق از شهرستان فسا، با 42 امتیاز مقام چهارم

5- عرفان جوکار از شهرستان فسا ، با 38 امتیاز مقام پنجم

6- محمد صادق پورشمسی از شهرستان گراش، با 34 امتیاز مقام ششم

6- پژمان قهرمانی از شهرستان فسا، با 34 امتیاز مقام ششم

 6- محمد حسن رحمانیان از شهرستان فسا، با 34 امتیاز مقام ششم

بازگشت به بالا