مسابقات مرحله سوم لیگ باشگاه های شنای شیراز با حضور 8 تیم و 180 شناگر به میزبانی استخر مخابرات برگزار گردید

  • نوشته شده توسط 

به گزارش مداحی فردرئیس هیئت شنای استان فارس مسابقات مرحله سوم لیگ باشگاه های شنای شیراز با حضور 8 تیم و 180 شناگر به میزبانی استخر مخابرات برگز

هفته اول مسابقات پسران زیر 14 سال شیراز، پنج شنبه 5 آذر ماه به میزبانی استخر زیبای مخابرات در حالی  برگزار گردید که شناگران نوجوان در رده های سنی 8 و زیر 8 سال، 9و 10 سال ، 11و 12 سال و همچنین 13 و 14 سال با هم به رقابت پرداختند. در این دور از مسابقات شناگران در مواد قورباغه و کرال سینه در قالب 8 تیم باشگاهی باهم رقابت کردند.تیم های بعثت، برق، کوثر، مخابرات، احسان، عقاب، انقلاب و هیئت شنای شیراز از استخرهای فعال شیراز در کارهای تیم داری می باشند که در سومین دور از لیگ شنای شیراز شرکت کردند .

از جمله نکات مهم دور اول مسابقات لیگ، امتیازات  نزدیک تیم های شرکت کننده بود که هر کدام از تیم ها در صددند تا در پایان 4 هفته رقابت بتوانند به عنوان 3  تیم برتر استخرهای شیرازجواز حضور در رقابت های لیگ برتر استان را کسب نمایند تا در پایان با تیم های برتر شهرستانهای شمال وجنوب استان که از هر منطقه 2 تیم به رقابت های لیگ برتر خلیج فارس راه یافته اند رقابت نهایی را انجام دهند.

  در پایان دور اول ،تیم استخر انقلاب  با مجموع 198 امتیاز پیشتاز و استخرهای مخابرات و بعثت به ترتیب با 182و 148 امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند و تیمهای کوثر ،عقاب ، هیئت شنا ،احسان و برق نیز با امتیازهای نزدیک در تعقیب تیم های پیشتاز قرار دارند. بر این اساس نفرات برتر در پایان هفته سوم  مسابقات در گروههای سنی مختلف به شرح زیر است

نفرات برتر گروه سنی 8 و زیر 8 سال

  1. علی پذیرش از استخر بعثت با 33 امتیاز اول
  2. محمد علی عباسپور از استخر کوثر و عرفان آقاخانی از استخر مخابرات با 31 امتیاز مشترکا دوم
  3. امیر حسین خلیلیان ازاستخر احسان با 28 امتیاز سوم

نفرات برتر گروه سنی 10 -9 سال

  1. علی    گل پیچ زاده از استخر کوثر با 33 امتیاز اول
  2. محمد رضا    مرادی از استخر بعثت  و علی صفایی از استخر مخابرات با 29 امتیاز مشترکا دوم
  3. محمدسینا پیراحمدیان ازاستخر انقلاب با 26 امتیاز سوم

نفرات برتر گروه سنی 12-11 سال

  1. سینا   ایوب زاده از استخر کوثر با 32 امتیاز اول
  2. امیرعباس  جوینده از استخر عقاب  با 31 امتیاز دوم
  3. محمدجواد  ظریف خواه از استخر مخابرات با 30 امتیاز سوم

نفرات برتر گروه سنی 14-13 سال

  1. امیرسالار  سلطانی مقدم از انقلاب  با 30 امتیاز اول
  2. امیرحسین نازک کار از استخر احسان، آرشام حسانی از استخر انقلاب وآرش آستانه از استخر عقاب  با 28 امتیاز مشترکا دوم
  3. عرفان پیروی از استخرانقلاب با 26 امتیاز سوم

بازگشت به بالا