مسابقات لیگ جام خلیج فارس

  • نوشته شده توسط 

رقابت بیش از 200 شناگر نوجوان شیراز در مسابقات لیگ خلیج فارس

مسابقات پسران نوجوان شیراز در لیگ خلیج فارس در هفته دوم در حالی سپری شد که 200 شناگر در 4 رده سنی 8 و زیر 8 سال، 10-9سال، 12-11سال، 14-13 سال با هم به رقابت پرداختند. این مسابقات در حال سپری شد که شناگران منتخب و پایگاه قهرمانی که در استخر بین المللی انقلاب به تمرین می پردازند در برنامه ریزی و قرعه کشی هییت شنا که بدین منظور با حضور مدیران استخرهای شهرستان شیرازانجام داد، شناگران درقالب 7 تیم باشگاهی(آزادی، احسان، انقلاب، بعثت، عقاب، مخابرات و یادگارامام) قرار گرفتند. شناگران زیر 14 سال شیراز در این دوره از مسابقات در 4 هفته به رقابت می پردازند که در پایان 4 هفته، 3تیم اول این رقابت ها با 4 تیم شهرستانی (تیم های اول و دوم شهرستانی منطقه جنوب استان و تیم های اول و دوم شهرستانی منطقه شمال استان)  جمعا 7 تیم در لیگ برتر جام خلیج فارس استان  فارس به رقابت می پردازند.

افتتاحیه مسابقات پسران نوجوان شیراز در روز جمعه سی ام آبان ماه در استخر احسان برگزار و سپس شناگران در مواد کرال سینه و قورباغه با هم به رقابت پرداختند. همچنین رقابت ها در مواد  انفرادی کرال سینه ، کرال پشت و 50*4 آزاد تیمی این هفته در استخر بعثت  در روز جمعه چهاردهم  آذر انجام گرفت که در نهایت تا پایان هفته دوم، استخر  یادگار امام (ره)  با مجموع 445 امتیاز پیشتاز این رقابت ها است و استخرهای عقاب و آزادی به ترتیب با 445 و 422 امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار دارند.

 بر این اساس این نفرات عناوین اول تا ششم را تا پایان هفته دوم مسابقات در گروههای سنی مختلف به  خود اختصاص دادند.

 

نفرات برتر گروه سنی 8 و زیر 8 سال

1- رضاکمالی مقدم از استخرعقاب مقام اول با 65 امتیاز

1 - آیدین لوا ازاستخرانقلاب مقام اول با 65 امتیاز

3- بنیامین  بانشی از استخر یادگار امام  با 54 امتیاز

4- متین کاظمی از استخر یادگار امام  با 53  امتیاز

5- ارشیا حسینی از استخر یادگار امام با 51 امتیاز

6- محمد مهدی خداپرست از استخر یادگار امام با 50 امتیاز

 

 

نفرات برتر گروه سنی 10 -9 سال

1- پارسا  فلامکی از استخر احسان با 62 امتیاز

2- عرفان کرمی از استخر یادگار امام با 60 امتیاز

3- ارشیا  همت یار از استخر بعثت با 57 امتیاز

4- علی گل پیچ زاده از استخر آزادی با 50 امتیاز

5- امیرکسری جهانمیری از استخر مخابرات با 49 امتیاز

6- آروین بهبود از استخر عقاب با 43  امتیاز

نفرات برتر گروه سنی 12-11 سال

1-  ارشیا  زارع از استخر  آزادی با 70 امتیاز

2-  امیرحسین  ماهر از استخر  یادگار امام با 60  امتیاز

3- سید محمد حسینی  از استخر مخابرات با 59  امتیاز

4- امیرعباس جوینده از استخر  بعثت با 50 امتیاز

4-  آرش   سیاوش پور از استخر عقاب با 50 امتیاز

6- امیر رضا  عابدی از استخر احسان با 43 امتیاز

 

نفرات برتر گروه سنی 14-13 سال

1-  پارسا حکمت از استخر  آزادی با 69 امتیاز

2- محمد مهدی ملازم از استخر  مخابرات با 65 امتیاز

3-  امیر سالار سلطانی از استخر  عقاب با 59  امتیاز

4-  متین تاجیک زاده از استخر  بعثت با 55  امتیاز                                                

5- آروین  صارمی از استخر  یادگار امام با 48 امتیاز                                      

6-  حمید رضا تابع از استخر  انقلاب با 47 امتیاز                       

بازگشت به بالا