بازدید روسای هیئت شنا و نجات غریق استان فارس از استخرهای فعال و نیمه فعال شهرستان لامرد ومهر

  • نوشته شده توسط 

بازدید روسای هیئت شنا و نجات غریق استان فارس از استخرهای فعال و نیمه فعال شهرستان لامرد ومهر

صبح روز پنج شنبه 26 اردیبهشت ماه، آقایان محمدکاظم مداحی فرد رئیس هیئت شنا استان، عباس دبیری رئیس هیات نجات غریق استان فارس، دهقان ریاست هیئت نجات غریق شیراز و کارشناس ارشد هیات شنا به همراه سرکار خانم فروزنده زرآور نائب رئیس هیئت شنا  و نجات غریق استان فارس از استخرهای شهرستانهای لامرد و مهر بازدید کردند.

ایشان پس از حضور در سالن جلسات اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد به بیان مسائل و رفع مشکلات در خصوص فعالیت های هیئت شنای شهرستان لامرد و استخرهای آن منطقه  و بررسی و چگونگی بر اجرای دستورالعمل های صادره از فدراسیون محترم شنای جمهوری اسلامی ایران پرداخت ایشان به همراه تیم کارشناسی هیئت شنا استان، از استخر درحال ساخت اداره ورزش و جوانان بازدید کرده و نکاتی را در خصوص اجرای بهتر این طرح یادآور شد. سپس از استخرکارگری لامرد بازدید کردند و نکات فنی را در خصوص شیب استخر و استفاده بهینه از سونای بخار و خشک و تجهیزات مورد نیاز آن واحد و چگونگی نگهداری سقف استخر و ایمنی سازی آن در برابر رطوبت و جلوگیری از خوردگی و مقاوم سازی هرچه بیشتر تاسیسات مطالبی را بیان نمودند.

تیم بازدید کننده در ادامه سفر خود به لامرد از استخر پالایشگاه پارسیان نیز بازدید نموده و نکاتی را جهت ایمنی بیشتر استخر یادآور شدند.

لازم به ذکر است که آقای جواد غلامی رئیس هیئت شنا شهرستان لامرد، آقای زائری رئیس هیئت ورزش همگانی و آقای احمدی زاده سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد و جناب آقای حسام هرگلی ریاست هیئت شنای شهرستان مهر و جناب آقای مجید ترکمان و سرکار خانم لیلا زرآور کارشناس ارشد هیئت شنای استان فارس تیم بازدید کننده را همراهی میکردند.

بازگشت به بالا