قهرمانی تیم هیئت شنای استان فارس در مسابقات جام فجر پارسیان

  • نوشته شده توسط 

تیم هیئت شنای استان فارس در پایان مسابقات جام فجر پارسیان با مجموع امتیاز 474 در رده سنی 14-13عنوان قهرمانی را کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی هیات شنا ، شیرجه و واترپلو فارس، پس از تیم هیئت شنای استان فارس که با درخشش شناگران خود بر سکوی اول ایستاد، تیم باشگاه پتوی لاله اصفهان عنوان دوم را کسب کرد و خراسان رضوی تیم سوم شد.

 در رده سنی 12-11 سال نیز تیم خراسان رضوی عنوان قهرمانی را بدست آورد، تیم باشگاه ریف اصفهان دوم شد و تیم نیل آموزش و پرورش تهران درجایگاه سوم قرار گرفت.

شناگران عصر جمعه در ماده های ، 50متر آزاد،  50 متر کرال پشت، 100 متر کرال پشت ، 4در100 متر آزاد تیمی ،4در100 متر مختلط تیمی به رقابت با یکدیگر پرداختند.

در پایان روز سوم این رقابت ها در ماده 50 متر کرال پشت رده سنی 12-11،  یاسین قنبرزاده از خراسان رضوی عنوان قهرمانی را کسب کرد،متین شجاعی از زنجان بر سکوی دوم ایستاد و علیرضا پوربابا از قزوین سوم شد.

در ماده 4در 100 متر آزاد تیمی رده سنی 12-11 هیئت شنای استان فارس قهرمان شد، باشگاه ریف اصفهان مقام دوم را کسب کرد و باشگاه نیل آموزش و پرورش تهران بر سکوی سوم ایستاد.

در ماده 100متر کرال پشت رده سنی 14-13، امیرمحمد عزیزی مقدم از باشگاه طنین موجهای آبی البرز مقام اول را کسب کرد، پارسا حکمت از فارس دوم شد و علی خالقی از زنجان بر سکوی سوم ایستاد.

درماده 50 متر آزاد رده سنی 14-13، علیرضا یاوری از باشگاه پتوی لاله اصفهان بر سکوی نخست ایستاد، علی تاجیک از خراسان رضوی درجایگاه دوم قرار گرفت و علیرضا همتی از نیل آموزش و پرورش تهران مقام سوم را کسب کرد.

در ماده 4در100متر مختلط تیمی رده سنی 14-13، هیئت شنای استان فارس قهرمان شد، باشگاه پتوی لاله اصفهان عنوان دوم را  کسب کرد و زنجان بر سکوی سوم ایستاد.

درآیین اختتامیه این مسابقات از ورزشکاران مقام آور با اهدا  مدال و لوح سپاس تقدیر شد و به تیم های برتر کاپ یادبود داده شد.

مسابقات شنا قهرمانی کشور به مناسبت گرامیداشت دهه فجر با نام جام پارسیان با حضور 415 شناگر  در رده سنی 11 -12 سال و 13-14 سال در قالب 33 تیم از سراسر کشور  22 تا 24 بهمن در استخر انقلاب شیراز برگزار شد.

بازگشت به بالا