افتتاحیه مسابقات جام فجر پارسیان برگزارشد

  • نوشته شده توسط 

مراسم افتتاحیه مسابقات شنای جام فجر پارسیان با حضور مسئولان کشوری و استانی در استخر بین المللی انقلاب شیراز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات شنا، شیرجه و واترپلو فارس، افتتاحیه مسابقات جام فجر پارسیان با حضور شهردار شیراز، معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان فارس،شهردار منطقه 3،رییس کمیته فنی فدراسیون شنا و خانواده های ورزشکاران برگزارشد.

مدیرعامل انجمن پیشکسوتان ورزش فارس دراین مراسم ضمن خیر مقدم به حاضران گفت: شهردار شیراز موافقت ضمنی خود مبنی بر ساخت استخری مجهزو کامل به منظوراستفاده شناگران فارسی را اعلام کردند .

 منصور سپهری اظهار امیدواری کرد با ایجاد این مجموعه زمینه رشد هرچه بیشتر شنا در استان و درخشش شناگران فارسی در سطح کشور فراهم شود.

 رییس هیات شنا شیرجه و واترپلو فارس نیز در این مراسم ابراز داشت: مسابقات شنا قهرمانی کشور به مناسبت گرامیداشت دهه فجر با نام جام پارسیان با حضور 415 شناگر  در رده سنی12-11 سال و 14-13 سال در قالب 33 تیم از سراسر کشور  22 تا 24 بهمن در استخر انقلاب شیراز برگزار می شود.

 محمد کاظم مداحی فرد افزود: خوشبختانه امسال نسبت به سال گذشته شاهد رشد 60 درصدی حضور ورزشکاران وتیم ها در مسابقات این دوررده سنی هستیم.

وی تصریح کرد: هدف اصلی از میزبانی این مسابقات،معرفی شنا به صورت یک فرهنگ درفارس، ایجاد انگیزه در بین شناگران ، استفاده از پتانسیل های فنی، مربیگری ،داوری استان و شناساندن فارس به عنوان پایتخت فرهنگی کشور  به استان های دیگر  است.

رییس هیات شنا،شیرجه و واترپلو فارس سپس بیان کرد: استان فارس در حال حاضر یکی از پرافتخارترین هیات های شنا کشور است که موفق به ایجاد 41 تیم، 25 نفر در مسابقات لیگ باشگاههای شیراز و استان در بخش بانوان و آقایان به تعداد 1014 شناگر شده است.

 

بازگشت به بالا