برگزاری مرحله دوم اردوی آماده سازی تیم ملی شنای بانوان کشور

  • نوشته شده توسط 

رییس هیات شنا،شیرجه و واترپلوی استان فارس از برگزاری مرحله دوم اردوی آماده سازی تیم ملی شنای بانوان کشور در شیراز خبرداد.

به گزارش روابط عمومی هیات شنا،شیرجه و واترپلو فارس ،شهرام کمال زاده افزود:در این اردوی آماده سازی که به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت 12شناگر برتر از استان های فارس،تهران واصفهان زیرنظر فروزنده زرآور مربی شیرازی تیم ملی تمرینات آماده سازی خود را انجام می دهند.

وی با بیان اینکه این اردوی آماده سازی به میزبانی هیات شنا،شیرجه و واترپلوی استان فارس در مجموعه استخر بین امللی انقلاب شیراز و مجموعه ورزشي علوم پزشكي  برگزار می شودگفت:تمامی تمهیدات برای برگزاری مناسب این اردو در نظرگرفته شده است.

رییس هیات شنا،شیرجه و واترپلوی استان فارس تصریح کرد:این اردوباهدف آماده سازی تیم ملی بانوان برای شرکت درمسابقات کشورهای اسلامی برگزارمی شود.

فروزنده زرآورمربی تیم ملی شنای بانوان کشور نیز با بیان اینکه تیم ملی شنابانوان پس از چندين سال دوري از مسابقات بين المللي قراراست درمسابقات کشورهای اسلامی شركت كند كند گفت:برنامه هاي مختلف تمريني و آماده سازي براي اين تيم در نظر گرفته شده است تا با آمادگي كامل در رقابت هاي بين المللي حضور يابد.

وی گفت:  دنیاحسنی ازاصفهان،زهراحسین زاده ازشیرازومریم ترکستانی،رهاطبیب،بهارامامی،ماناحسینی بای،فاطمه ایل بیگی،روژین عظیمی،مائده طهماسبی،ریحانه نوروزی،عطیه قپانوری وپریاحسینی ازتهران،شناگران دعوت شده به این اردورا تشکیل می دهند.

زرآوربیان کرد: مرحله نخست این اردو تیرماه امسال به میزبانی کیش برگزار شده بود .

وی اظهار امیدواری کرد:اعضای تیم ملی شنای بانوان با انجام تمرینات منظم بتوانند عملکرد مناسبی در مسابقات پیش رو داشته باشند.

بازگشت به بالا