انتخاب نايب رييس بانوان هيات شنا،شیرجه و واترپلوفارس به سمت مربی تیم ملی شنا بانوان ايران

  • نوشته شده توسط 

طی حکمی ازسوی رئیس فدراسیون شنا، شیرجه وواترپلو، فروزنده زرآور،نايب رييس بانوان هيات شنا، شیرجه وواترپلوفارس به سمت مربی تیم ملی شنا بانوا

به گزارش روابط عمومی هيات  شنا، شیرجه و واترپلوفارس ؛ محسن رضوانی با صدور ابلاغی فروزنده زرآور را به سمت مربی تیم ملی شنا بانوان منصوب کرد.

درحكم رييس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آمده است:

سرکار خانم فروزنده زرآور

بدینوسیله بنا به پیشنهاد کمیته فنی بانوان و با عنایت به تخصص و تجارب سرکارعالی، بموجب این ابلاغ به سمت مربی تیم ملی شنا بانوانمنصوب می‌گردید. شایسته است با بهره‌گیری از پتانسیل‌های موجود و برنامه‌ریزی مطلوب، در راه توسعه و اعتلای این رشته ورزشی در سایه توجهات خداوند منان موفق و مؤید باشید.

 

فروزنده زرآور از  قهرمانان اسبق شنای کشور است که به عنوان استاد دانشگاه علوم پزشکی شیراز، سرمربی تیم شنای بانوان فارس و مربی بین المللی و مدرس شنا و نجات غریق نیروهای توانمندی را به جامعه شنا کشور معرفی کرده است. زرآور همچنین در حال حاضر بعنوان عضو کمیته شنای بانوان دارای کرسی در فدراسیون شنای کشور نیز هست.

وي كه حدود 18سال است نايب رييسي بانوان هيات  شنا، شیرجه و واترپلوفارس را برعهده دارد داراي گواهينامه  بين المللي مربيگري و داوري شنا است و تاكنون دوره هاي متعدد مربيگري و داوري را برگزار كرده است.

زرآور همچنين در رشته ورزشي بسكتبال نيز سابقه 11سال عضويت در تيم ملي را دارد و داراي گواهينامه بين المللي مربيگري در اين رشته نيز است.

مربي تيم ملي شنا بانوان ايران در گفتگويي از آغاز تمرينات اين تيم ار 27خرداد به مدت يك هفته در جزيره كيش خبر داد.

فروزنده زرآور با بيان اينكه تيم ملي شنا  بانوان پس از وقفه اي 14ساله مجددا تشكيل شده است گفت:تمرينات اين تيم بادعوت از 12شناگر انجام مي شودكه زهرا حسين زاده بانوي شناگر استان فارسي نيز در بين اين نفرات قرار دارد.

وي افزود:برنامه هاي آماده سازي تيم توسط كادر فني مشخص شده و بصورت منسجم انجام خواهد شد.

مربي تيم ملي شنا بانوان ايران افزود:تيم ملي شناي بانوان خود را براي حضور در رقابت هاي بانوان كشورهاي اسلامي آماده خواهد كرد .

 

بازگشت به بالا