پایان مرحله نهایی رقابت‌های لیگ واترپلو بانوان کشور جام خلیج‌فارس در شیراز

  • نوشته شده توسط 

نایب رئیس هیأت شنا، شیرجه و واترپلو فارس از پایان مرحله نهایی رقابت‌های لیگ واترپلو بانوان کشور جام خلیج‌فارس در شیراز خبر داد.

فروزنده زرآور  افزود: این رقابت‌ها در دو رده سنی 15 تا 17 سال و 11 تا 14 سال از دهم تا سیزدهم اسفندماه جاری در مجموعه ورزشی استخر بین‌المللی انقلاب شیراز برگزار شد.

وی تصریح کرد:در پایان این رقابت ها در رده سنی 14-11سال که با حضور 6تیم راه یافته به این مرحله برگزار شد تیم موج ایرانیان الف از تهران با کسب عنوان نخست بربرسکوی قهرمانی قرارگرفت و تیم های آفتاب قزوین الف و فولاد مبارکه سپاهان نیز عناوین دومی و سومی را به خود اختصاص دادند.

نایب رئیس  هیأت شنا، شیرجه و واترپلو فارس اضافه کرد :مسابقات در این رده سنی با حضور تیم های  فارس، موج ایرانیان ‌تهران الف و ب ، اصفهان، وآفتاب  قزوین الف و ب برگزارشد .  

زرآور  در ادامه با بیان اینکه این مسابقات در رده سنی 15 تا 17 سال نیز  با حضور 3تیم راه یافته به دور پایانی برگزار شد افزود: پس از برگزاری مسابقات در این رده  تیم آفتاب قزوین به عنوان قهرمانی دست یافت و تیم های هیات شنا ،شیرجه و واترپلوی فارس و آبسار گیلان نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.

نائب رئیس هیأت شنا، شیرجه و واترپلو فارس با اشاره به تمهیدات در نظر گرفته‌شده برای میزبانی مطلوب این رقابت‌ها در فارس تصریح کرد: تمام امکانات برای برگزاری مطلوب مسابقات فراهم و مسابقات در سطح بالایی برگزار شد.

وی اضافه کرد:دراین مسابقات که با حضور مسولان بخش واترپلوی بانوان فدراسیون برگزار شد، برترین‌های واترپلوی بانوان کشور حضورداشتند.

زرآور تصریح کرد: در پایان مسابقات  مدال و جام‌های قهرمانی به تیم‌های برتر اعطا شد.

گفتنی است اعضای تیم واترپلو بانوان فارس که در رده سنی 15-17سال بعنوان نایب قهرمانی دست یافت منشکل از  :کیانا رضائیان ،ساغر جوانمردی ،آنا فرهادی ،سارا صالحی ،حوریه عرب،فرزانه بیگی ،ساغر بصیرنیا،پیرنیا قربانی با مربی گری شهرزاد کشتکار و سرپرستی سارا روئین تن و داوری نگار جوانمردی در این مسابقات شرکت کردند.

بازگشت به بالا