برگزاری مرحله پاياني رقابت های لیگ شنای دختران فارس گراميداشت دهه مبارك فجر در شیراز

  • نوشته شده توسط 

نائب رييس هیات شنا شیرجه و اترپلوی استان فارس از برگزاری مرحله پاياني رقابت های لیگ شنای فارس گراميداشت دهه مبارك فجر به میزبانی شیراز خبردا

به گزارش روابط عمومی هیات شنا،شیرجه و واترپلوی فارس ،فروزنده زرآور  افزود: این رقابتها با حضور 135ورزشكار در قالب 6 تيم راه يافته به مرحله پاياني، در 5 رده سنی و در 25 رشته برگزار شد.

وي تصريح كرد:اين مسابقات  در رده هاي سني نونهالان در مواد 50متر آزاد و50متر قورباغه و 50متر پروانه و 50*4 متر مختلط تیمی ورده های سنی نوجوانان در مواد 100متر آزاد،100مترقورباغه و 50متر پروانه و 50*4 مختلط تیمی درمجموعه ورزشي استخر بين المللي انقلاب شيراز  برگزار شد.

وی ارتقای سطح کمی و کیفی شنای شهرستانها،شناسایی استعدادهای رده های سنی پایه و افزایش سطح آمادگی شناگران را از اهداف برگزاری لیگ شنا اعلام کرد.

 نایب رئیس هیات شنااستان فارس تصريح كرد:مسابقات كه  از نظر کمی و کیفی از سطح بسیار خوبی برخوردار بود با حضور باشگاه هاي انقلاي و علوم پزشكي شيراز و نيز آباده ،سپيدان ،فسا و گراش برگزار شد.

زرآور گفت: در پايان اين مسابقات در مجموع رده هاي مختلف سني تيم انقلاب شيراز به عنوان قهرماني دست يافت و تيم هاي علوم پزشكي شيراز و آباده نيز رده هاي دوم و سومي را كسب كردند.

وي در تشريح نتايج انفرادي اين منطقه نيز گفت: در رده سني 8وزير 8 سال الميراپرهيزگار و ياسمن بهمه و دايانا رضايي هر سه  از انقلاب شيراز عناوين اول تا سوم را كسب كردند.

زرآور افزود:در رده سني 9-10سال نيز ركسانا نصير پور ، راستين جعفري و سها قهرماني هر سه از انقلاب شيراز  عناوين دوم  تا سوم را كسب كردند. در 5 رده سنی و در 25 ماده برگزار شد.

وي تصريح كرد : در رده سني 11-12سال  سيده آيناز هاشمي از انقلاب شيراز بعنوان نخست دست يافت و نگار كريمي و كيانا كديور از فسانيز   عناوين دوم و سوم را كسب كردند.

وي همچنين در تشريح  نتايج انفرادي رده سني 13-14سال نيز گفت: در اين رده سني غزل سروري و آناهيتا بهبود از انقلاب شيراز بصورت مشترك در جايگاه نخست قرار گرفتند و پانيا رخ بخش از انقلاب و مينا كشاورز از علوم پزشكي نيز به ترتيب دوم و سوم شدند.

زرآور همچنين به نتايج گروه سني بالاي 15سال اشاره كرد و گفت: در اين رده زهرا حسين زاده از انقلاب شيراز برسكوي نخست قرار گرفت و نازنين نوروزي از آباده و مرجان توكلي از انقلاب نيز به ترتيب دوم و سوم شدند.

در پايان اين مسابقات احكام و جام هاي قهرماني به نفرات و تيم هاي برتر اهدا شد.

بازگشت به بالا