جشنواره شنای دختران فارس گرامیداشت دهه مبارک فجردر شيراز برگزار شد.

  • نوشته شده توسط 

نائب رييس هيات شنا،شيرجه و واترپلو فارس گفت:این مسابقات در مدت دو روز و با حضور 180ورزشكار در 9 رده سني در استخر انقلاب شيراز برگزارشد.

فروزنده زرآور افزود: اين جشنواره با هدف استعداديابي  و ايجاد بستر مناسب به منظور رقابت سازنده بين شناگران رده هاي سني نونهال و نوجوان برگزار شد.

وي اضافه كرد:در پايان اين رقابت ها مدال و احكام قهرماني به نفرات برتر اهدا شد.

وي درادامه به  تشريح نتايج رقابت ها پرداخت و  افزود : در پايان اين مسابقات در رده سنی 12-11سال در ماده 100متر قورباغه ،سیده آیناز هاشمی ،مائده معتمدنیا ،ملیکا عبادت به ترتیب رده های اول تا سوم را کسب کردند.

زرآور اضافه كرد:در رده سنی 13-14 سال در ماده 100متر قورباغه :پانیا رخ بخش،آناهیتا بهبودو غزل سروری به ترتیب رده های اول تا سوم را کسب کردند.

وي تصريح كرد:در رده سنی 10 سال در ماده 50متر قورباغه :رکسانا نصیرپور،سها قهرمانی،رامیلا غیبی  به ترتیب رده های اول تا سوم را کسب کردند.

به گفته نائب رييس هيات شنا،شيرجه و واترپلو فارس در رده سنی 12-11 سال در ماده 100متر آزاد نيز :سیده آیناز هاشمی،ملیکاعبادت و مینا ثاقب  به ترتیب رده های اول تا سوم را کسب کردند.

زرآور افزود:در رده سنی 14-13 سال در ماده 100متر آزاد : غزل سروری،فاطمه تقدم و آناهیتا بهبود به ترتیب رده های اول تا سوم را کسب کردند.

وي ادامه داد:در رده سنی 10 سال در ماده 50متر آزاد : سها قهرمانی،رامیلا غیبی و رکسانا نصیرپور  به ترتیب رده های اول تا سوم را کسب کردند.

نائب رييس هيات شنا،شيرجه و واترپلو فارس به نتايج  رده سنی متولدین 86 در ماده 50 متر قورباغه اشاره كرد و گفت:دایانا رضوانی،راشین جعفری و نگار منتخب به ترتیب رده های اول تا سوم  اين رده را کسب کردند.

وي تصريح كرد:در رده سنی متولدین 87در ماده 50 متر قورباغه : لیلین امتیاز،آوا تمیزکار،یاسمن بهمه  به ترتیب رده های اول تا سوم را کسب کردند.

زرآور افزود:در رده سنی متولدین 88 در ماده 50 متر قورباغه : باران پیروی،دایانا رضائی و آینوش حقیقی  به ترتیب رده های اول تا سوم را کسب کردند.

وي ادامه داد:در رده سنی متولدین 89 در ماده 50 متر قورباغه : آرشیدا عبدالهی،ساینا غفاری و مینا صادقی  به ترتیب رده های اول تا سوم را کسب کردند.

به گفته نائب رييس هيات شنا،شيرجه و واترپلو فارس در رده سنی متولدین 86 در ماده 50 متر آزاد نيز  راشین جعفری،دایانا رضوانی و نگار منتخب  به ترتیب رده های اول تا سوم را کسب کردند.

وي تصريح كرد:در رده سنی متولدین 87 در ماده 50 متر آزاد : آوا تمیزکار،رومینا ابراهیمی،یاسمن بهمه  به ترتیب رده های اول تا سوم را کسب کردند.

زرآور افزود:در رده سنی متولدین 88 در ماده 50 متر آزاد : دایانا رضائی،ویستا فروزش،باران پیروی  به ترتیب رده های اول تا سوم را کسب کردند.

در رده سنی متولدین 89 در ماده 50 متر آزاد : ساینا غفاری،آرشیدا عبدالهی و تینا صادقی  به ترتیب رده های اول تا سوم را کسب کردند

بازگشت به بالا