مرحله پایانی رقابت هاي لیگ برتر شناي باشگاه هاي فارس با معرفي نفرات و تيم هاي برتر به پايان رسيد.

  • نوشته شده توسط 

رييس هيات شنا ،شيرجه و واترپلوي فارس گفت: در اين رقابت ها كه با حضور 6تیم راه یافته به مرحله نهایی ، در مجموعه ورزشی استخر بین المللی انقلاب شی

180شناگر نونهال و نوجوان بايكديگر به رقابت پرداختند.

شهرام كمال زاده افزود:اين رقابت ها در دو گروه زیر 10 و بالای 10سال و در  رده هاي سني زير 8سال ،9- 10سال ،11-12سال و 13-14 و در مواد 50و 100متر آزاد ،50متر قورباغه و 50متر پروانه برگزار شد.
وي تصريح كرد:نفرات و تيم هاي برتر به رقابت هاي شنای قهرمانی کشور که از 20بهمن در اصفهان  برگزار می شود  راه يافتند.
رييس هيات شنا ،شيرجه و واترپلوي فارس افزود:در پايان دور برگشت اين رقابت ها در رده سني نونهالان (زير8سال ) تيم مرودشت به عنوان قهرمانی دست یافت و تیم های باشگاه های استخر  انقلاب و ایثار به عنوان های دوم و سوم  دست یافتند .


وي تصريح كرد: در رده سني نوجوانان ( بالاي 10 سال )نيز تيم تيم انقلاب شیراز  به عنوان قهرماني دست يافت و تيم هاي   مخابرات شیراز و آباده نيز دوم و سوم شدند.
كمال زاده همچنين در تشريح نتايج انفرادي نيز گفت: در رده سني زير 8سال و در مواد 50متر آزاد ،50متر قورباغه و 50متر پروانه در مجموع امتيازات محمد حسین فلاح از باشگاه مرودشت  به عنوان نخست دست يافت و آرمین فخار از مرودشت و پارسا شهشهانی از  از باشگاه ايثار شیراز  نيز  به ترتيب دوم و سوم شدند.
وي همچنين به نفرات برتر رده 9-10سال اشاره كرد و گفت: در اين رده سني نيز كه در مواد 100متر آزاد ،50متر قورباغه و 50متر پروانه برگزار شد به ترتيب بنيامين بانشي و آيدين لوا هردو از باشگاه انقلاب و اميرحسين زارع نيز از باشگاه مخابرات  عناوين اول تا سوم را كسب كردند.
کمال زاده اضافه کرد: در رده سنی بالای 10سال نیز آروین صارمی از انقلاب ، علی دهقان از مخابرات و محمد ملازم نیز از مخابرات عناوین اول را سوم را به خود اختصاص دادند .
رييس هيات شنا ،شيرجه و واترپلوي فارس در ادامه با اشاره به نتايج انفرادي رده سني 11-12سال گفت: در اين رده سني نيز كه در مواد 100متر آزاد ،50متر قورباغه و 50متر پروانه برگزار شددر مجموع امتيازات ،پارسا فلامكي از باشگاه انقلاب ، میثم بهمه ای از مرودشت و نیما یزدانی از آباده  به عناوين اول تا سومي اين رده سني دست يافتند .
وي همچنين از عنوان نخست سينا جمالي فرد از باشگاه ايثار در رده سني 13-14سال خبر داد و گفت: در اين رده سني محمد حسيني از باشگاه انقلاب و مهدی یاری از فسا   نيز عناوين بعدي را كسب كردند.

كمال زاده با بیان اینکه لیگ شنا ، در مدت دو ماه و با حضور تیم هایی از مناطق شمال و جنوب و شیراز ، در دور های مقدماتی کلید خورده بود ،  از دست اندركاران اين مسابقات بويژه تيم داوري ،ناظران و نيز مربيان و شناگران و باشگاه هاي شركت كننده قدرداني كرد.
در پايان مرحله پایانی رقابت هاي شناي قهرماني ليگ باشگاه هاي فارس ،  با اهداي جام و حكم قهرماني از تيم ها و نفرات برتر تجليل شد.
در دور پایانی تیم های استخر انقلاب و مخابرات و  ایثار شیراز ، ونیز تیم های آباده ، مرودست ، فسا و گراش حضور داشتند.

بازگشت به بالا