برگزاري دور نخست ليگ شناي فارس

  • نوشته شده توسط 

سرپرست هیات شنا شیرجه و واترپلوی استان فارس از برگزاری دور نخست رقابت های لیگ شنای فارس جام خلیج فارس خبر داد.

سرپرست هیات شنا شیرجه و واترپلوی استان فارس از برگزاری دور نخست  رقابت های لیگ شنای فارس جام خلیج فارس  خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هیات شنا،شیرجه و واترپلوی فارس ،شهرام کمال زاده در جلسه هماهنگی مسولان هیات های شنای شهرستانهای فارس افزود: این رقابتها در دو بخش آقایان و یانوان و در دو منطقه شمال و جنوب فارس برگزار خواهد شد.

وی ارتقای سطح کمی و کیفی شنای شهرستانها،شناسایی استعدادهای رده های سنی پایه و افزایش سطح آمادگی شناگران را از اهداف برگزاری لیگ شنا اعلام کرد.

کمال زاده افزود:لیگ شنای فارس بصورت دوره ای رفت و برگشت در شهرستان ها برگزار و در نهایت دو تیم برتر هر منطقه با دو تیم برتر از باشگاه های شیراز مرحله پایانی این مسابقات را برگزار خواهند کردکه نفرات برتر به  تیم منتخب فارس جهت اعزام به رقابت های کشوری دعوت خواهند شد...

سرپرست هیات شنا شیرجه و واترپلوی استان فارس تصریح کرد: این مسابقات در رده  سنی نونهالان  شامل گروه های سنی    8و زیر 8سال و 9و10سال و همچنین رده سنی نوجوانان شامل گروه های سنی 11-12سال و گروه سنی 13-14سال برگزار خواهدشد.

وی اضافه کرد: لیگ شنای فارس دردو بخش تیمی و انفرادی و در مواد پروانه ،کرال پشت،کرال سینه و قورباغه ،4در 50متر آزاد و مختلط تیمی برگزار می شود.

کمال زاده افزود: هفته نخست لیگ شنای فارس در گروه آقایان 18و19آذر به میزبانی شهرستانهای مرودشت و فیروزآباد و در گروه بانوان نیز به میزبانی فسا و سپیدان برگزار می شود.

بازگشت به بالا