دوره داوری درجه 3شنای بانوان در شیراز برگزار شد.

  • نوشته شده توسط 

سرپرست هیات شنا،شیرجه و واترپلوی فارس گفت:در این دوره که به مدت 4روز در شیراز برگزار شد 25داور شنا از شهرستانهای فارس

بصورت تئوری و عملی با جدیدترین قوانین و مقررات داوری شنا آشنا شدند.

شهرام كمال زاده  ارائه قوانین فنی و عمومی و نیز آئین نامه های داوری فدراسیون جهانی شنا را از  مهمترین سرفصل های این دوره اعلام کرد و گفت:در پایان دوره نیز شرکت کنندگان در آزمون شرکت و با کسب حد نصاب موفق به دریافت گواهینامه درجه 3داوری شدند.

وی با بیان اینکه این دوره با هدف ارتقاي سطح داوري شناي بانوان استان  ،برگزار شد،افزود:با توجه به برگزاری مسابقات مختلف شنا در سطوح مختلف در استان فارس ،نیاز به تربیت داوران برای مسابقات ضروری بود.

وی با اشاره به اینکه برگزاری کلاس های داوری و مربیگری در سطوح بالا تر نیز در دستو کار هیات شنای فارس قرار دارد گفت:افراد با توجه به رعایت پیش شرط ها و نیز دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی  در این دوره ها پذیرش خواهند شد.

كمال زاده سطح داوری شنای بانوان در فارس را مناسب ارزیابی کردوگفت:داوران مطرحی از فارس در سطوح ملی و بین المللی به قضاوت می پردازند و استان فارس در این زمینه از استانهای مطرح کشور است.

سرپرست هیات شنا،شیرجه و واترپلوی فارس اظهار امیدواری کرد: با برنامه های جدید این هیات در بخش ارتقای آموزش ها ،شاهد سطح کمی و کیفی داوران و مربیان شنا ،شیرجه و واترپلو در فارس باشیم .

بازگشت به بالا