جشنواره شنا پسران استان فارس با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

  • نوشته شده توسط 

به گزارش روابط عمومی هیات شنا،شیرجه و واترپلو فارس در این جشنواره که با حضور 150شناگر در مجموعه استخر بین المللی انقلاب شیراز برگزار شد

شناگران در رشته ها ی مختلف با یکدیگر به رقابت پرداختند

سرپرست  هیات شنا شنا ،شیرجه و واترپلو فارس  گفت:در این جشنواره که در رده های سنی 7تا 14سال برگزار شد شناگران نوجوان در مواد50و  100متر قورباغه،50متر آزاد،50و100متر کرال پشت،50و 100متر قورباغه ،100متر آزاد و 100متر کرال سینه با یکدیگر به رقابت پرداختند.

شهرام کمال زاده هدف از برگزاری این جشنواره را استعداد یابی ،تعیین سطح آمادگی ووضعیت  جسمانی و تکنیکی  شناگران نوجوان و ارزیابی میزان مهارت آنها  و و برنامه ریزی برای ارتقای سطح کیفی شناگران  اعلام کرد و گفت:برنامه ریزی برای تقویت رده های سنی پایه از اولویت های اصلی هیات شنا،شیرجه و واترپلو استان است و برگزاری این جشنواره ها نیز در همین راستا صورت می گیرد.

وی در ادامه با اشاره به نتایج این جشنواره گفت: در ماده 50 متر آزاد در رده سنی 7سال ،  پارسا شهشهانی  ، یعقوب صادقی و امیر علی نامداری  و در رده سنی 8 سال نیز محمد مهدی بذر افکن ،علیرضا شکرگذار و کیان قامتی   به ترتیب عناوین اول تا  سوم دست یافتند.

کمال زاده تصریح کرد:همچنین در رده سنی 7 سال و در ماده 50متر کرال پشت ،نیز پارسا شهشهانی به عنوان اولی دست یافت و محمد مهدي غلامی و محمد علی رجب نژاد نیز دوم و سوم شدند.

سرپرست  هیات شنا شنا ،شیرجه و واترپلو فارس افزود:در ماده 100متر قورباغه ،در رده سنی 14سال به ترتیب امیرحسین نازک کار ماهر ،سینا جمالی فر و علیرضا دوکوهکی ، در رده 12سال ،آرين  صادقي،عرفان كرمي  و پارسا فلامكي  ،در رده سنی 11سال علیرضا تیموری ،علی گل پیچ زاده و علیرضا کاووسی ،در رده سنی10سال امیر حسین زارع ،علیرضا کیان پور و آرتین صادقی  به عناوین اول تا سوم دست یافتند..

وی افزود: در ماده 50متر قورباغه رده سنی 9سال نیز امیرحسین نظری ،محمد علی عباسپور و عرفان آقاجانی عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

کمال زاده به نفرات برتر ماده 100متر کرال پشت اشاره کرد و گفت:در این ماده در رده سنی13-14 سال ،آرش سياوش پوري،سيد محمد حسيني و سينا جمالي فرد،رده سني  12سال ،ابوالفضل پارسایی ،پارسا فلامکی و عرفان کرمی ،رده سنی 11سال ،علی صفایی ،یاس پناهیان و محمدرضا مرادی و در رده 10سال نیز بنیامین بانشی ،سهیل جوانمردی و پویا دهقانی ،عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

وی در تشریح نتایج ماده 50متر کرال پشت گفت:در این ماده در رده سنی 9سال سپهر فراحی ،امیرحسین نظری و علی پذیرش  ودررده 8سال متین محجوب نیا ،علیرضا شکرگذار و کیان ثابتی عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

سرپرست هیات شنای فارس افزود: در ماده 100متر پروانه نیز در رده 13تا14سال ،سینا جمالی ،سید محمد حسینی و غلامرضا سیادت پور ،در رده 12سال پارسافلامکی ،آروین بهبود و ابوالفضل پارسایی ،در رده سني 11سال محمد رضا مرادي ،علي صفايي و علي گل پيچ زاده  ودر رده سنی 9سال ،امیرحسین نظری ،بنیامین موذنی و محمد علی عباسپور به عناوین اول تا سوم دست یافتند.

وی همچنین با اشاره به نتایج ماده 100متر کرال سینه گفت: در این ماده در رده 10سال بنیامین بانشی ،آیدین لوا و آرین اطاعتی و در رده سنی 11سال نیز علی صفایی ،محمدرضا مرادی و محمد سینا پیرمرادیان و در رده سنی 12سال نیز پارسا فلامکی ،عرفان کرمی و آیدین صادقی عناوین اول تا سوم را بخود اختصاص دادند .

کمال زاده در تشریح ماده  نتایج 100متر  آزاد نيز گفت: در اين ماده كه در رده سني 13-14 سال برگزار شد نيز سيد محمد حسيني ،اميرحين نازك كار و سينا ايوب زاده عناوين اول تا سوم را كسب كردند.

وي تصريح كرد: اين جشنواره در بخش دختران نيز چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاري در مجموعه ورزش استخر بين المللي انقلاب شيراز برگزار مي شود.

بازگشت به بالا