شهرام كمال زاده به عنوان سرپرست هيات شناي فارس منصوب شد

  • نوشته شده توسط 

با حكم رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، شهرام كمال زاده به عنوان سرپرست هيات شناي فارس منصوب شد .

با حكم رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، شهرام كمال زاده به عنوان سرپرست هيات شناي فارس منصوب شد .

برنامه هاي سرپرست جديد هيات شناي فارس اعلام شد

كمال زاده:ارتقاي جايگاي شناي استان در كشور،استعداديابي ،ارتقاي آموزش ها  و جذب حاميان مالي چهاراولويت هيات شنا براي رشد و توسعه اين ورزش در فارس

سرپرست هيات شنا ي فارس برنامه‌ریزی منسجم و راهبردی به منظور  توسعه ورزش شنا در رشته پایه را مهمترين اولويت اين هيات اعلام كرد و گفت:اميدواريم با اهتمام ويژه بتوانيم   در این زمینه سرمایه‌گذاری بسیار خوبی انجام دهيم  تا رشته شنا را در سطح پایه در فارس، شکوفا کنیم.

شهرام كمال زاده  با بیان اینکه استان فارس،ظرفیت بسیار بالایی در رشته ورزشی شنا دارد، افزود: امیدواریم با استعدادیابی و سرمایه‌گذاری بهینه در این رشته‌ها شاهد تحول عظیمی در رشته شنا در استان باشیم و بتوانیم شناگران حرفه‌ای را در رده‌های سنی مختلف به تیم ملی معرفی کنیم.

وي با بيان اينكه ورزش شنا، شیرجه و واترپلو از ورزش‌های مدال‌آور بوده و قهرمانان زيادي از فارس در سطح ملي معرفي شده اند گفت: امیدواریم با مدیریت راهبردی ورزش شنا و شیرجه ویژه استان را به طور اساسی توسعه دهیم.

سرپرست هيات شنا ي فارس از برنامه‌ریزی برای ارتقاي بخش آموزش شنا در حوزه هاي مختلف مربيان و داوران وشناگران  و برگزاری کلاس‌های آموزشی خبر داد و تصریح کرد: باید با تقويت  زیرساخت‌های شنا، شیرجه و واترپلو در سطح استان وبا استفاده از ظرفیت‌های علمی مربیان، این رشته ورزشی را در استان توسعه دهیم و به جايگاه واقعي آن برسانيم .

وي از ديگر برنامه هاي خود در اين هيات را جذب حامي مالي اعلام كرد و گفت: اميدوراريم بتوانيم بستر مناسبي براي حضور حمايتي بخش هاي صنعتي و توليدي استان در اين رشته فراهم سازيم

كمال زاده با قدرداني از اعتماد مديركل ورزش و جوانان فارس و رييس فدراسيون در سپردن سرپرستي هيات به وي اظهار داشت: اميدوارم بتوانيم با استفاده از ظرفيتهاي موجود و نيز بهره گيري از ديدگاههاي پيش كسوتان،مربيان،قهرمانان و صاحبنظران ،زمينه رشد و توسعه اين ورزش را در استان فراهم كنيم

براساس اين گزارش شهرام کمال زاده كمال زاده 3شهريور امسال  در حکمی از سوی محسن رضوانی، به سمت سرپرست هیئت شنای استان فارس منصوب شد.

در حکم محسن رضواني رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلوآمده است:

جناب آقای شهرام کمال زاده

با سلام و تحیت ؛

 بنا به پیشنهاد اداره کل محترم ورزش و جوانان استان فارس، همچنین باستناد مفاد ماده ۱۰ تبصره ۳ آئین نامه هیأت‌های ورزشی؛ به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست هیأت شنای استان فارس منصوب می شوید. شایسته است ضمن اداره امور هیأت و اعمال ضوابط آئین نامه مربوطه با هماهنگی اداره کل محترم استان طی مدت سه ماه اقدامات لازم را درخصوص برگزاری مجمع عمومی انتخاب رئیس هیأت  معمول فرمائید.

 امید است با اتکال به خداوند منان و با بهره گیری از توانمندی موجود در امور محوله موفق و مؤید باشید.

بازگشت به بالا